Shellac

Přínásí spolehlivost. Důvěryhodnost je přesně ten rozdíl.

Dokonalejší věda vytváří dokonalejší výrobky. Patentově přihlášené chemické složení rozpouštědel, monomerů a polymerů je důvodem, proč se Shellac™ nanáší jako lak, nosí jako gel a odstraňuje během pár minut. Současně je hypoalergenní a 3-FREE … neobsahujeformaldehyd, toluen nebo DBP.
Před uvedením Shellacu na trh CND trpělivě zdokonalovalo a důsledně testovalo tuto technologii. Výsledkem je skutečně pokrokový objev v oboru.
Se svým vědeckým základem a pečlivým testováním v pozadí stojí Shellac na míle a míle daleko od ostatních výrobků na trhu. Nehtoví Profesionálové, kteří se účastnili kontrol i anonymního testování jednomyslně prohlašují – není srovnání – ani v nejmenším!
A testované osoby? Považují Shellac za nádherně návykový.
Každý víme, buď to funguje – nebo nefunguje – čas ukáže pravdu.
Můžeme zkrátka jinak, než vědu milovat?
 LABORATORNĚ TESTOVÁNO.  SALONY PREFEROVÁNO.
CND výrobky jsou první volbou profesionálů na celém světě nejen proto, že jsou vyráběny na vědeckém základě, ale i proto, že nikoliv následují, ale udávají krok módě v nehtovém průmyslu. To potvrzují i jejich každoroční vítězství v čtenářských anketách v nehtových magazínech.
Shellac™tento odkaz rozšiřuje a inovuje.
Nezůstáváme pouze u důležitosti zapojení vědy. Pomáháme nehtovým profesionálům formou globálního systému vzdělávání, komplexními vzdělávacím materiály a podporujeme jejich rozvoj v oboru.
Nuže, ROZLUČTE SE s nejvíce frustrujícími problémy s nehty. Navždy.
PŘIVÍTEJTE Shellac. UV barvu na nehty, superhrdinu překonávajícího všechny mani-pedikúrní nepravosti.

                                                                                 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *